Happy New Blog!

4 stycznia 2016 dzieci 0 Comments

 

Witam się w Nowym Roku w nowej odsłonie! Przez ostatnie 2 lata mocno zaniedbałam prowadzenie bloga, bo większość mojego czasu pochłaniały dzieci i domowe obowiązki. Dzieci jednak szybko rosną i powoli znowu wchodzę na obroty! Zdjęć mi nie brakuje, bo mimo macierzyńsko-wychowawczego, udaje mi się również trochę pracować.

Wraz z Nowym Rokiem, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian. Nie wszystko jest jeszcze gotowe, ale w najbliższym czasie postaramy się  dopiąć sprawy na ostatni guzik. Ten blog i strona jednocześnie, poświęcony będzie tylko mojej działalności fotograficznej, czyli wszystkim zdjęciom które wykonuję sama. Będą to głównie dzieci, noworodki i inne autorskie sesje. Blog postanowiłam pisać tylko po polsku – wcześniej prowadziliśmy go w trzech językach, niestety jest to dosyć czasochłonne,  a pisanie po polsku jest dla mnie najłatwiejsze i najszybsze. Wciąż jeszcze uzupełniam galerie, zajmuje mi to trochę czasu bo sporo się tych sesji nazbierało. Mam jednak nadzieję, że wkrótce wszystkie będą kompletne.

Zdjęcia ślubne postanowiliśmy oddzielić i będziemy je prezentować na stronie http://www.wasylewski.de Tam prawdopodobnie zostaniemy przy tłumaczeniu na trzy języki (lub przynajmniej dwa). Będzie to strona poświęcona tylko i wyłącznie zdjęciom ślubnym oraz sesjom narzeczeńskim. Nie jest jeszcze gotowa, ale bądźcie czujni,już niedługo!

A dzisiaj wraz z nastaniem zimy (nie u nas niestety, ale w Polsce 😉 ) szybka sesja Natashki w roli śniegowego bałwanka. Często słyszę, że dzieci na moich zdjęciach zawsze tak pięknie pozują. Fakt, czasami tak po prostu jest, ale najczęściej, trzeba się nie lada natrudzić żeby przekonać je do współpracy. Przy tej sesji miałam wspaniałych pomocników, gdyby nie Leon z Babcią byłoby mi bardzo ciężko zrobić nawet te kilka kadrów 🙂

160101balwanek01_FB

hny

160101balwanek03_FB 160101balwanek04_FB 160101balwanek05_FB